PIEGĀDES NOTEIKUMI

SIA entum tīmekļa vietnes Piegādes noteikumu mērķis ir informēt tīmekļa vietnes apmeklētājus par iespēju un nosacījumiem saņemt iegādāto preci.

SIA entum nodrošina preču piegādi ar Omniva pakomātu. Ja vēlaties, preci iespējams izņemt mūsu izsniegšanas punktos. Kā arī varam nodrošināt piegādi līdz durvīm, bet tas ir papildus maksas pakalpojums. 

APMAKSAS PROCESS

*Šī sadaļa izveidota priekš salidzini.lv
Apmaksu iespējams veikt divos veidos. Mājas lapā aizpildot kontaktformu un pēc tam ievadot maksājuma kartes datus vai otrā veidā -  sazinoties ar mums un palūdzot izrakstīt rēķinu. 

Kontaktformas un maksājumu kartes aizpildīšanas process ir sekojošs:  Nepieciešams aizpildīt kontaktformu (Vārds, Uzvārds, Telefons, E-pasts, Piegādes adrese vai Omniva pakomāta nosaukums, Pilsēta, Valsts, Rajons, Pasta indekss), tad nepieciešams nospiest pogu iegādāties. Nākošajā solī Jūs izvēlaties kādu preci un kādā daudzumā vēlaties iegādāties. Tālāk nepieciešams ievadīt maksājuma kartes datus un nospiest pogu pabeigt pirkumu. 

Otrs veids kā veikt pasūtījuma apmaksu ir vienkārši ar mums sazinoties pa telefonu vai e-pastu un painformējiet mūs, ka vēlaties veikt apmaksu ar rēķinu. Mēs jums izrakstīsim rēķinu, nosūtīsim to uz e-pastu un tad varēsiet veikt apmaksu caur interneta banku. 

Šādos veidos iespējams apmaksāt iegādāto preci.

PIEGĀDES PROCESS

*Šī sadaļa izveidota priekš salidzini.lv
Piegādes process iespējams šādos veidos: Bezmaksas nosūtam uz Omniva pakomātu; Bezmaksas izņemiet pie mums izsniegšanas punktā Zvaigžņu ielā 24, Rīgā, LV-1009; Bezmaksas varam nosūtīt uz jebkuru Latvijas pasta nodaļu. Par papildus samaksu varam nodrošināt piegādi līdz Jūsu durvīm.

Brīdī, kad pasūtījums ir apmaksāts, mēs to sagatavojam izsūtīšanai un ja apmaksa veikta līdz plkst. 17:00 mēs sūtījumu izsūtīsim tajā pat dienā. Ja pēc 17:00, tad vēlākais nākošajā dienā. 
Kontaktinformācija saziņai: tel.nr. +371 220 67 621 info@entum.lv 
Andrejostas 8B, Rīga, Latvija, LV-1045